нашите Advanteges

 • Квалитет

  Квалитет

  Секогаш го става на квалитетот на прво место и строго врши надзор на квалитетот на производот на секој процес.
 • Сертификат

  Сертификат

  Нашата фабрика прерасна во Премиер ISO9001: 2008 сертифициран производител на висок квалитет, ефективни производи
 • Производител

  Производител

  Професионална производител на SPRINGS производи речиси 10 години. Нашата фабрика се наоѓа во градот Wenzhou, Жеџијанг.
 • Сервис

  Сервис

  Квалитет пред-продажба и по продажбата на услуги, јавете се на 24 часа, за сите временски услови отворена

Wenzhou Одлично пролет копродукции, Ltd специјализирана за производство на разни метални извори.

Компанијата е лоцирана во Wenzhou Сити, провинција Жеџијанг, Кина, со голема виталност. Фабриката има повеќе од 10.000 квадратни метри на прашина работилница и техничка лабораторија, 106 вработени со полно работно време, од кои 40% работат во компанијата за повеќе од шест години, вклучувајќи ги и инженери. Речиси 200 автомобилската продукција машини. Друштвото ги цени нашите вработени и гарантира нашата стабилна услуга.

По речиси 20 години на развој, компанијата има зрели дизајн, производство, тестирање, пакување и други управување со квалитетот систем. Компанијата е оценета како познатиот бренд производи и добавувачи висок квалитет на Yueqing Сити од страна на многу големи клиенти како што се Zhengtai, Delixi и Tenggen.