Advanteges tona

 • cilësi

  cilësi

  Gjithmonë e vë cilësinë në vendin e parë dhe në mënyrë rigoroze të mbikëqyrë cilësinë e produktit të çdo procesi.
 • certifikatë

  certifikatë

  Fabrika jonë është rritur në një Premier ISO9001: 2008 certifikuar të cilësisë së lartë, kosto-efektive produkteve
 • prodhues

  prodhues

  prodhues i buron Produkte gati 10 vjet. Fabrika jonë ndodhet në qytetin e Wenzhou, Zhejiang.
 • shërbim

  shërbim

  Quality para-shitjes dhe pas shitjes shërbimi, kontakti 24 orë, të gjitha-motit hapur

Wenzhou Excellent Pranvera Co, Ltd specializuar në prodhimin e burimeve të ndryshme metalike.

Kompania është e vendosur në Wenzhou City, Provinca Zhejiang, Kinë, me vitalitet të madh. Fabrika ka më shumë se 10.000 metra katror të seminarit pa pluhur dhe laborator teknik, 106 të punësuar me kohë të plotë, të cilat punojnë 40% në kompani për më shumë se gjashtë vjet, duke përfshirë të gjitha inxhinierë. Rreth 200 makina të prodhimit të automobilave. Kompania ushqen punonjësit tanë dhe garanton të shërbimit tonë të qëndrueshme.

Pas gati 20 viteve të zhvillimit, kompania ka një dizajn të pjekur, prodhimin, testimin, paketimin dhe sistem tjetër të menaxhimit të cilësisë. Kompania ka qenë vlerësuar si produktet e markave dhe furnizuesit me cilësi të lartë e Yueqing City i njohur nga klientët shumë të mëdha të tilla si Zhengtai, Delixi dhe Tenggen.