Produktet

sustë përdredhëse e qendrës së spirales prej çeliku inox

Përshkrim i shkurtër:

Përmbledhje Detaje të shpejta Vendi i origjinës: Zhejiang, Kinë (kontinent) Stili: Lloji i ngarkesës me mbështjellje: Materiali i rrotullimit: Çeliku i pandryshkshëm Përdorimi: Funksioni industrial: qëndrimi i mbështjelljes Tarifa e mostrës: rimbursim pas porosisë me shumicë Trajtimi i sipërfaqes: elektroforezë HS KODI: 7320.9090 Testi: Kripë Garancia e cilësisë 48 orë: ISO9001, TS/16949, ROHS Përshtatje: E disponueshme Raporti RoHS: po Aftësia e furnizimit Aftësia e furnizimit: 1000000 Copë/Copë në muaj FOB, ...


 • Çmimi FOB:0,5 - 9,999 dollarë amerikanë / copë
 • Min.Sasia e porosisë:100 Copë/Copë
 • Aftësia e furnizimit:10000 Copë/Copë në muaj
 • Porti:Shenzhen
 • Kushtet e pagesës:L/C,D/A,D/P,T/T
 • Detajet e produktit

  Etiketat e produktit

  Vështrim i përgjithshëm
  Detaje të shpejta
  Vendi i origjinës:
  Zhejiang, Kinë (kontinent)
  Stili:
  Spirale
  Lloji i ngarkesës:
  Përdredhje
  Materiali:
  Çelik inox
  Përdorimi:
  Industriale
  Funksioni:
  qëndrim spirale
  Shembull i tarifës:
  rimbursim pas porosisë me shumicë
  Trajtim sipërfaqësor:
  elektroforezë
  KODI HS:
  7320.9090
  Testi me spërkatje me kripë:
  48 orë
  Garancia e cilësisë:
  ISO9001, TS/16949, ROHS
  Përshtatje:
  Në dispozicion
  Raporti RoHS:
  po

  Aftësia për furnizim
  Aftësia e furnizimit:
  1000000 Copë/Copë në muaj FOB, CNF, Express në dispozicion
  Paketimi & Dorëzimi
  Detajet e paketimit
  Paketimi i brendshëm: Çanta transparente OPP;
  Paketimi i jashtëm: Kartona eksporti (23*23*31/cm).
  Paketimi i transportit: kuti druri
  Port
  Ningbo ose Shangai
  Koha e udhëheqjes:
  Sasia (copë) 1 - 10000 10001 – 20000 > 20000
  Lindje.Koha (ditë) 35 45 Për t'u negociuar

  përshkrim i produktit

   

  Përshkrim sustë përdredhëse e qendrës së spirales prej çeliku inox
  Materiali çelik inox
  Specifikim 4.65mm
  Lloji i Fundit spirale
  Trajtim sipërfaqësor elektroforezë
  Diametër me tel.Opsioni Diametri i telit varion nga0,08-12,0mm
  Opsioni i materialit

  Çelik inox:

  SUS301 (1.4310), SUS302 (1.4307), SUS304, SUS316, SUS631 (17-7ph), X-750
  Çeliku i karbonit:SWC-72A,SWC-65Mn, 82B, 60Si2Mn, 55CrSi(55SiCr),SAE1070,

  SWPB (Tel muzikor), EN10270-1 SH, DIN 17223, ASTM-A228 .etj
  Bakër/Tunxh:Tunxh (CuZn36, CuZn40), bakër (C1100), fosforbronzibakri (CuSn6), bakri i bronzit berilium, teli i emaluar etj.
  aliazh:aliazh titani etj.

  Opsioni i përfundimit të sipërfaqes Parandalimi i vajit të ndryshkut,Ngjyrosje e zezë, Tharje e bojës, elektroforezë,Elektrplimi, veshje me zink, Veshje me nikel, veshje me krom, galvanizimi, pasivimi, larja me ultratinguj, fosforizimi, dakrometi, veshja me teflon,

  Mbrojtja e mjedisit plating me mbulim me provë ROHS, provë me spërkatje me kripë,etj

  Aplikacion Auto Motive: Aviacion, automobil, motoçikletë, biçikletë.

  Pajisjet Industriale Precize: pajisje automatike, pajisje mjekësore, lodra, myk dhe industri të tjera.

  Elektrike dhe Pajisje shtëpiake: pajisje shtëpiake, bord qarku,kompjuter, instrument, mobilje, telekomunikacion, vegla elektrike etj.

  Avantazhi 1. Menaxhimi i prodhimit të vizatimeve-Udhëzuesndër të gjitha proceset e tregtimit.

  2. Lënda e parëROHScertifikimit

  3. Zinxhiri i Furnizimit i qëndrueshëm dhe Shkalla e Shitjeve

  4. Marka e famshmeCertifikatë në rrethin Wenzhou

  5. Mbi të gjitha dëshirë e madhe për të bashkëpunuar me klientin

  Pajisjet e fabrikës Formuesit e sustave CNC, furra kalitëse, mulli i skajeve, plumbçe, torno, mullinj, grushta etj.
  Makinat e testimit Projektor, testues dixhital i fortësisë, testues dixhital i forcës së rrotullimit.testues dixhital i tensionit dhe forcës në shtypje.testues i elasticitetit.testues i jetës, makinë testimi me spërkatje kripë etj.
  Kontrolli i cilësisë

  1. PPAP.APQP, SPC, FMEA, MSAmenaxhimin e cilësisë.

  2. Kontrolli i tolerancës:DIN, JISStandard.

  3. Lënda e parë: të gjitha materialet mund të kenëCertifikimi ROHS

  4. Procedura e prodhimit:7 herëInspektimi para dorëzimit,Mirë se vini inspektimin e cilësisë nga ana juaj përpara dorëzimit.

  5. Menaxhimi i gjurmueshëmnë të gjithë procesin nga lënda e parë tek klientët.

  Certifikimi ISO9001, TS16949,ROHS

   

   

  VËREJTJE:Lexoni këtë përpara se të blini 

  A. Për shkak të zgjidhjeve të ekranit të internetit dhe kompjuterit.Produktet aktuale mund të ndryshojnë nga

  pikturat.Ju lutemi kontaktoni shitësit tanë për ndihmë të mëtejshme.

  B. Produktet tona mund të bëhen sipas kërkesave të personalizuara.

  C. Ne e vlerësojmë Tregtinë e Udhëzuesit të Vizatimit, Ju lutemi na dërgoni vizatimin sa më shumë që të jetë e mundur kur të kërkoni.

  D. Ne i vlerësojmë kërkesat tuaja dhe jeni të mirëpritur gjatë gjithë kohës!


 • E mëparshme:
 • Tjetër:

 • Produkte të ngjashme